5 LET ZÁRUKA – TV Panasonic

Již 100 let je naším hlavním cílem zlepšovat životy našich zákazníků a tím dělat i lepší svět kolem nás. Není náhoda, že vše, co děláme je plné inovací, kvality a spolehlivosti, což definuje naši tradici ve světě spotřební elektroniky i v dalších odvětvích.Vaše důvěra a věrnost je pro nás motivací do další práce na nových produktech, u kterých zvyšujeme nejen technické vlastnosti, ale i hranici kvality, která je pro nás nejdůležitější. Jako důkaz toho, že věříme našim produktům a garantujeme špičkovou kvalitu, jsme se rozhodli na vybrané modely TV ke standardním 2 rokům záruky přidat ještě 3 navíc. Tedy pokud zakoupíte TV* Panasonic (* vybrané typy) máte 5 let jistotu, že ať už se stane cokoli, budete mít vždy jedinečnou kvalitu obrazu doporučenou HOLLYWOODem.


Panasonic dává svým zákazníkům vždy o trochu víc než ostatní. Nabízíme vám produkty, které nejen že technologicky míří na několik let dopředu, ale i spotřebně disponují dlouhou výdrží. Víme, co tvrdíme, protože naše technologie a produkty jsou odzkoušeny náročností zákazníků již 100let.

Využijte akci 5 let záruky na vybrané TV Panasonic a váš život bude plnější, jasnější, barevnější… zkrátka lepší.

Vyberte si televizor, ke kterému
můžete získat 5 let záruky

Aktivujte 5 let záruky ke své
zakoupené televizi

Pokud jste zakoupili v období od 16.7.2018 do 30.9.2018 televizor Panasonic FZ950, FZ800, FX780, FX740 nebo FX700, můžete zde aktivovat svou prodlouženou záruku.

Vyplňte následující formulář pro aktivaci 5 LET ZÁRUKY

Pokud nemáte scanner, stačí účtenku vyfotit mobilním telefonem nebo tabletem v dostatečném rozlišení.

* Povinná pole


Kde koupit nový televizor Panasonic?Kompletní přehled prodejců, kde můžete zakoupit Panasonic TV najdete zde.